Szamos

O značce

SZAMOS

Společnost Szamos s.r.o. začala vyrábět a distribuovat v roce 2007 jedinečně vyvinutou a navrženou značku "Szamos Kölyök". Zajišťujeme širokou škálu obuvi od velikosti 17 do 40. Snažíme se vyrábět zdravou obuv pro děti pomocí přírodních materiálů a přísnými předpisy o kvalitě. Naše dětské boty jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, jako je pravá kůže, s použitím vysoce kvalitních technologií.

Kromě obuvi s klasickou podešví jsme v roce 2008 zavedli novou technologii, která slouží normálnímu vývoji dětských nohou. Pomáhá udržovat chůzi zdravou. V této technologii se boty vyrábějí pomocí tzv. Supinated procedury, což znamená, že boty jsou vyrobeny s vnějším sklonem. Tato technologie trénuje svaly tím, že způsobuje přirozenou labilitu. V současné době tvoří tato obuv značnou část výroby dětské produkce společnosti Szamos Ltd.

Dětská obuv je vyrobena ze 100% pravé kůže. Máme širokou škálu produktů: pantofle, slip-ons, tenisky, sandály, krajky, baleríny, kotníkové boty, boty, vodotěsné boty (s podšívkou TEX).

Vyrábíme naše boty s klasickou podešví od velikosti 17 do velikosti 40 a boty s podešveckou podešví od velikosti 19 do velikosti 35. Snažíme se splnit požadavky lidí všech věkových kategorií, pokud jde o barvu, dekoraci a doplňky. Několik modelů je vybaveno ochranou špiček, která činí boty odolnější vůči vnějším nárazům.

Szamos Supinated technology:


Zvláštní tvar a konstrukce

Vnitřní tvar:

Speciální vnitřní tvar bot je vyvinut  nejmodernější technologií. Anatomické charakteristiky dětských nohou a také podmínky použití jsou brány v úvahu při konstrukci jako poslední kontrola.

V případě bot na špičce Szamos Kölyök je nosová část široká a vysoká, takže se nohy dobře sedí. Pata podpatků u malých dětských bot jsou silnější. V případě dětských bot je tloušťka 2-3 mm, u dětské boty je to 5-10 mm

Konstrukce:

Tyto boty pokrývají vnitřní a vnější části dětských nohou. Prvky upevněné na těle boty umožňují regulaci 5 až 7 mm. Použitím spony nebo suchého zipu je snadné je vzít a vypnout jak pro matku, tak pro dítě. V případě botní čočky je otvor řešen vpředu umístěnou krajkovou částí. Zesílený čítač stabilizuje kosti. Návrh přední části obuvi vychází z anatomických požadavků na období růstu dětských nohou.

Ztuhnuté boty Szamos Kölyök  nakloněné směrem ven jsou opatřeny speciální patou. Nakloněná patka je tvrdou složkou, která při použití nepůsobí na malformaci náprav páteře. Na části bot, které se dotýkají nohou, se používá velmi měkká podšívka z přírodní kůže. Tato podšívka pomáhá nohám dýchat a zvyšuje komfort dětí. Kromě toho je v závislosti na modelech umístěna pěnová vrstva mezi nosnými prvky.

 

Kožený svršek a podšívka

Stélka tlumící nárazy

Maximální flexibilita